/ / / /
Share :
Share :
Acer Predator Hera Gold Edition 192GB (48GBx4) DDR5 CL28 6000MHz (Gold)
₹149990 ₹150000Out of Stock
Modx Mega Sale
₹ 1,49,615
| SKU | : BL.9BWWR.665 |
|---|---|
| BRAND | : Acer |
| COLOUR | : Gold |
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
| KIT TYPE | : 48 GB x 4 |
|---|---|
| MEMORY SIZE | : 192 GB |
| RGB | : RGB |
| MEMORY SPEED | : 6000 MHz |
100% Genuine
Cash on Delivery
EMI Available
Acer Predator Hera Gold Edition 192GB (48GBx4) DDR5 CL28 6000MHz (Gold)
₹149990 ₹150000Out of Stock
Product Description
Similar Products
.png)
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (Cherry Blossom)
₹43990₹55000

Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390₹13000

Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000

G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000

G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹92000

TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000

G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹50000

Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000

Crucial Pro 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹19290₹24000

Adata XPG Gammix D35 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11090₹18000
