/ / / /
Share :



Share :
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 39,890
| SKU | : BL-9BWWR-433 |
|---|---|
| BRAND | : Acer |
| COLOUR | : Black |
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
| KIT TYPE | : 16GB x 2 |
|---|---|
| MEMORY SIZE | : 32GB |
| RGB | : No |
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
100% Genuine
Cash on Delivery
EMI Available
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 39,890
Product Description
Similar Products

Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000

Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000

G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990₹82000

Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390₹10000

G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹22000

G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹92000

Acer Predator Vesta II RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹44990₹50000

TeamGroup T-Force Vulcan 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000

Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590₹23000

TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹12290₹19990
