/ / / /
Share :
Share :
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 39,890
| SKU | : BL-9BWWR-350 |
|---|---|
| BRAND | : Acer |
| COLOUR | : Silver |
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
| MEMORY SIZE | : 32GB |
|---|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 2 |
| RGB | : No |
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
100% Genuine
Cash on Delivery
EMI Available
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 39,890
Product Description
Similar Products

Patriot Viper Elite 5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹32990₹47000

Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000

TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000

Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590₹23000

Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19490₹30990

TeamGroup T-Force Vulcan Z 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Gray)
₹5890₹12000

Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000

Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000

G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹33490₹42000

Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
