/ / / /
Adata XPG Gammix D30 8GB (8GBX1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹6990 ₹8000Out of Stock
Modx Mega Sale
₹ 6,973
| SKU | : AX4U320038G16A-SR30 |
|---|
| BRAND | : Adata |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY SIZE | : 8GB |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Red |
|---|
Adata XPG Gammix D30 8GB (8GBX1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹6990 ₹8000Out of Stock
Similar Products
TeamGroup T-Force Vulcan 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹50000
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390₹10000
Colorful Battle AX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5790₹8000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190₹21000
Crucial Pro 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹19290₹24000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL32 6000MHz RAM (Black)
₹38990₹47000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000
Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBX1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000