/ / / /
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590 ₹23000
Modx Mega Sale
₹ 18,544
| SKU | : AX5U5600C4616G-SLABBK |
|---|
| BRAND | : Adata |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16 GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SPEED | : 5600MHz |
|---|
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590 ₹23000
Modx Mega Sale
₹ 18,544
Similar Products
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290₹15000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19490₹30990
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190₹21000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990₹52000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹35990₹48000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Gray)
₹5890₹12000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (Cherry Blossom)
₹43990₹55000