/ / / /
Adata XPG Spectrix D50 RGB 16GB (8GBx2) DDR4 3200MHz
₹3990 ₹6000Out of Stock
Modx Mega Sale
₹ 3,980
| SKU | : AX4U32008G16A-DT50 |
|---|
| BRAND | : Adata |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 2 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Adata XPG Spectrix D50 RGB 16GB (8GBx2) DDR4 3200MHz
₹3990 ₹6000Out of Stock
Similar Products
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹34990₹46000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹18990₹23000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹42990₹50000
Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBX1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
Adata XPG Lancer Blade RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹21490₹24000
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000
Patriot Viper Elite 5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹32990₹47000
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000