/ / / /
Adata XPG Spectrix D60G RGB 16GB (8GBX2) DDR4 3200MHz
| SKU | : AX4U320038G16-DT60 |
|---|
| BRAND | : Adata |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 2 |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Adata XPG Spectrix D60G RGB 16GB (8GBX2) DDR4 3200MHz
₹0 ₹4350Out of Stock
Similar Products
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹35990₹48000
Corsair Vengeance RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹100000
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290₹15000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹34990₹46000