/ / / /
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490 ₹25000
Modx Mega Sale
₹ 18,444
| SKU | : CMK16GX5M1B5200C40 |
|---|
| BRAND | : Corsair |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 5200MHz |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490 ₹25000
Modx Mega Sale
₹ 18,444
Similar Products
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990₹82000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹92000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹12290₹19990
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹42990₹50000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990₹48000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹22000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390₹10000