/ / / /
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
| SKU | : CMK16GX4M1E3200C16 |
|---|
| BRAND | : Corsair |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390 ₹13000
Similar Products
Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Crucial Pro 48GB (48GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹45990₹65000
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹20390₹24000
Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390₹10000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990₹48000