/ / / /
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390 ₹10000
Modx Mega Sale
₹ 6,374
| SKU | : CMK8GX4M1E3200C16 |
|---|
| BRAND | : Corsair |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 8GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390 ₹10000
Modx Mega Sale
₹ 6,374
Similar Products
Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000
Adata XPG Gammix D35 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11090₹18000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990₹52000
G.Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990₹48000
TeamGroup T-Force Vulcan 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590₹23000