/ / / /
Corsair Vengeance RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL40 6000MHz RAM (Black)
₹79990 ₹100000
Modx Mega Sale
₹ 79,790
| SKU | : CMH64GX5M2D6000Z40 |
|---|
| BRAND | : Corsair |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 32GB x 2 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 64GB |
|---|
| RGB | : RGB |
|---|
| MEMORY SPEED | : 4800MHz |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Corsair Vengeance RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL40 6000MHz RAM (Black)
₹79990 ₹100000
Modx Mega Sale
₹ 79,790
Similar Products
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990₹52000
Colorful Battle AX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5790₹8000
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390₹13000
Patriot Viper Venom RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹64990₹85000
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹18590₹23000
G.Skill Ripjaws V 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹10690₹18000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000
Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Gray)
₹5890₹12000