/ / / /
Corsair Vengeance RGB RS 16GB (16GBx1) DDR4 3200MHz (Black)
| SKU | : CMG16GX4M1E3200C16 |
|---|
| BRAND | : Corsair |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
Corsair Vengeance RGB RS 16GB (16GBx1) DDR4 3200MHz (Black)
₹0 ₹3980Out of Stock
Similar Products
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL32 6000MHz RAM (Black)
₹38990₹47000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹45990₹52000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (Cherry Blossom)
₹43990₹55000
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000
Crucial Pro OC 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹27000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹42990₹50000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹40000