/ / / /
G.Skill Ripjaws V 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹10690 ₹18000
Modx Mega Sale
₹ 10,663
| SKU | : F4-3200C16S-16GVK |
|---|
| BRAND | : G.Skill |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
G.Skill Ripjaws V 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹10690 ₹18000
Modx Mega Sale
₹ 10,663
Similar Products
Colorful Battle AX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5790₹8000
Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190₹21000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹22000
Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
G.Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000