/ / / /
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990 ₹82000
Modx Mega Sale
₹ 74,803
| SKU | : F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW |
|---|
| BRAND | : G.Skill |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 32GB x 2 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 64GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990 ₹82000
Modx Mega Sale
₹ 74,803
Similar Products
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹12290₹19990
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹35990₹48000
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Silver)
₹34990₹46000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Gray)
₹5890₹12000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290₹15000