/ / / /
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990 ₹50000
Modx Mega Sale
₹ 42,883
| SKU | : F5-6000J3038F16GX2-FX5 |
|---|
| BRAND | : G.Skill |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 2 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 32GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990 ₹50000
Modx Mega Sale
₹ 42,883
Similar Products
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990₹82000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
Colorful Battle AX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹5790₹8000
Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000
Patriot Viper Elite 5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹32990₹47000
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
Crucial Pro OC 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹27000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹25000