/ / / /
HP V10 RGB 16GB (8GBx2) DDR4 CL14 3200MHz RAM (Black)
₹12690 ₹20000
Modx Mega Sale
₹ 12,658
| SKU | : 48U41AA#ABB |
|---|
| BRAND | : HP |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 2 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16 GB |
|---|
| RGB | : RGB |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
HP V10 RGB 16GB (8GBx2) DDR4 CL14 3200MHz RAM (Black)
₹12690 ₹20000
Modx Mega Sale
₹ 12,658
Similar Products
G.Skill Ripjaws V 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹10690₹18000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (COD Warzone)
₹43990₹55000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190₹21000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹25000
Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
TeamGroup T-Force Vulcan 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹19790₹24000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290₹15000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹42990₹50000