/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990 ₹52000
Modx Mega Sale
₹ 41,885
| SKU | : FF4D532G6000HC30DC01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 32GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 2 |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990 ₹52000
Modx Mega Sale
₹ 41,885
Similar Products
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
TeamGroup T-Force Vulcan 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390₹24000
Crucial Pro 48GB (48GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹45990₹65000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹18990₹23000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹25000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (COD Warzone)
₹43990₹55000