/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290 ₹15000
Modx Mega Sale
₹ 12,259
| SKU | : TF3D416G3200HC16F01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹12290 ₹15000
Modx Mega Sale
₹ 12,259
Similar Products
TeamGroup T-Force Vulcan 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹19790₹24000
Corsair Vengeance RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹100000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹40000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹34990₹46000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBX1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390₹13000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹18990₹23000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹12290₹19990
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000