/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290 ₹22000
Modx Mega Sale
₹ 19,242
| SKU | : FF4D516G5200HC40C01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 5200MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290 ₹22000
Modx Mega Sale
₹ 19,242
Similar Products
Adata XPG Lancer Blade RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹21490₹24000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000
Crucial Pro OC 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹27000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹89990₹92000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390₹24000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBX1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990₹48000
Adata XPG Gammix D35 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11090₹18000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (COD Warzone)
₹43990₹55000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹20390₹24000