/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490 ₹23000
Modx Mega Sale
₹ 19,441
| SKU | : FF4D516G5600HC36B01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 5600MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490 ₹23000
Modx Mega Sale
₹ 19,441
Similar Products
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Grey) (COD Warzone)
₹43990₹55000
Corsair Vengeance LPX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹6390₹10000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390₹13000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390₹24000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990₹52000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
Adata XPG Gammix D35 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11090₹18000
G.Skill Ripjaws S5 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹22000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL32 6000MHz RAM (Black)
₹38990₹47000