/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹20390 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 20,339
| SKU | : FF3D516G6000HC38A01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹20390 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 20,339
Similar Products
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹35990₹48000
Crucial Pro OC 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹27000
Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000
Patriot Viper Elite 5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹32990₹47000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (White)
₹19290₹22000
Adata XPG Lancer Blade RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹21490₹24000
G.Skill Ripjaws S5 32GB (32GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹33490₹42000
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹45990₹52000
Corsair Vengeance RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL40 6000MHz RAM (Black)
₹79990₹100000