/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 20,339
| SKU | : FF4D516G6000HC38A01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 20,339
Similar Products
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹25000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Gray)
₹5890₹12000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
Crucial Pro OC 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19990₹27000
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190₹21000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹49000
TeamGroup T-Force Vulcan 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹34490₹44000
Adata XPG Lancer Blade RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹21490₹24000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000