/ / / /
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹35990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 35,900
| SKU | : FF4D532G6000HC38ABK |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : White |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 32GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 32GB |
|---|
| RGB | : Yes |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹35990 ₹48000
Modx Mega Sale
₹ 35,900
Similar Products
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹50000
Patriot Viper Elite 5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹32990₹47000
Adata XPG Gammix D30 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹10790₹15000
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
Corsair Vengeance LPX 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹11390₹13000
G.Skill Flare X5 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹42990₹50000
Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL32 6000MHz RAM (Black)
₹38990₹47000
Adata XPG Lancer Blade RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹21490₹24000
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990₹82000