/ / / /
TeamGroup T-Force Vulcan 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹19790 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 19,741
| SKU | : FLBD516G6000HC38ABK |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SPEED | : 6000MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Vulcan 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹19790 ₹24000
Modx Mega Sale
₹ 19,741
Similar Products
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹39990₹48000
Acer Predator Vesta II RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹44990₹50000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL32 6000MHz RAM (Black)
₹38990₹47000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
Colorful Battle AX 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹5790₹8000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Silver)
₹34990₹46000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390₹24000
Acer Predator Pallas II 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Silver)
₹39990₹48000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹19490₹30990