/ / / /
TeamGroup T-Force Vulcan 8GB (8GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (Black) DDR5 RAM Memory
₹4990 ₹8000Out of Stock
Modx Mega Sale
₹ 4,978
| SKU | : FLBD58G5200HC40C01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| COLOUR | : Black |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR5 |
|---|
| KIT TYPE | : 8GB x 1 |
|---|
| MEMORY SIZE | : 8GB |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SPEED | : 5200MHz |
|---|
TeamGroup T-Force Vulcan 8GB (8GBx1) DDR5 CL40 5200MHz (Black) DDR5 RAM Memory
₹4990 ₹8000Out of Stock
Similar Products
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (Black)
₹35990₹48000
Acer Predator Vesta II RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (Black)
₹44990₹50000
Kingston Fury Beast RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL30 6000MHz RAM (White)
₹84990₹95000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹49000
Corsair Vengeance 16GB (16GBx1) DDR5 CL40 5200MHz RAM (Black)
₹18490₹25000
G.Skill Trident Z5 RGB 64GB (32GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹74990₹82000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 5600MHz RAM (White)
₹19490₹23000
HP V6 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5890₹10000
Corsair Vengeance RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹38990₹48000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (White)
₹12290₹19990