/ / / /
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190 ₹21000
Modx Mega Sale
₹ 11,162
| SKU | : TLZRD416G3200HC16F01 |
|---|
| BRAND | : Teamgroup |
|---|
| MEMORY TYPE | : DDR4 |
|---|
| RGB | : No |
|---|
| MEMORY SPEED | : 3200MHz |
|---|
| MEMORY SIZE | : 16GB |
|---|
| KIT TYPE | : 16GB x 1 |
|---|
| COLOUR | : Red |
|---|
TeamGroup T-Force Vulcan Z 16GB (16GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Red)
₹11190 ₹21000
Modx Mega Sale
₹ 11,162
Similar Products
Corsair Vengeance RGB 96GB (2x48GB) DDR5 CL40 5600MHz RAM (Black)
₹101990₹150000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹34990₹46000
Adata XPG Gammix D35 8GB (8GBx1) DDR4 CL16 3200MHz RAM (Black)
₹5990₹9000
TeamGroup T-Force Delta RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL38 6000MHz RAM (White)
₹20390₹24000
G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹38990₹40000
TeamGroup T-Force Delta RGB 32GB (16GBx2) DDR5 CL30 6000MHz (White) RAM
₹41990₹52000
G.Skill Trident Z5 RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Black)
₹20990₹25000
Corsair Vengeance RGB 16GB (16GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (Grey)
₹19990₹30000
Kingston Fury Beast RGB 32GB (32GBx1) DDR5 CL36 6000MHz RAM (White)
₹34990₹46000
Crucial Pro 16GB (16GBx1) DDR5 CL46 5600MHz RAM (Black)
₹19290₹24000